Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [20 Slotów][Dedyk][WL]


The_Madaxas

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Nick:ekg129

Wiek: 14

Ogarniasz: Tak.

Będziesz griefował ? Oczywiście, że nie.

Doświadczenie w Minecrafcie: 3 lata. ;oo

Opublikowano

Nick: RiPul

Wiek: 18

Ogarniasz: Cóż to za pytanie, ależ oczywiście że tak.

Będziesz griefował ? : Po co? grunt to współpraca.

Doświadczenie w Minecrafcie: Jakoś od wersji "Alpha"

Opublikowano

Nick: Munioo

Wiek: 15

Ogarniasz: Tak ogarniam bardzo sporo :D

Będziesz griefował ? Po co będę psuł kogoś prace

Doświadczenie w Minecrafcie: od Alphy 1.2.6

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Nick:szymus3008

 

Wiek:16

Ogarniasz:tak

Będziesz griefował ?nie bez powodu

Doświadczenie w Minecrafcie:tak

i jescze kolegi

 

Nick:IMetinX456

Wiek:16

Ogarniasz:tak

Będziesz griefował ?nie

Doświadczenie w Minecrafcie:tak

dodaj i podaj ip!

Opublikowano

Nick:Magick

Wiek:Mam 14 lat

Ogarniasz:Tak!

Będziesz griefował:Nie

Doświadczenie: Grałem nawet na Classic mam doświadczenie 2 lata

 

Skype:kamillo199811

Opublikowano

Nick: Alex64terminator

Wiek: 14 lat

Ogarniasz: No ba posiadam konto na YT, Minecraft uhuh...2 lata

xD itd...

Będziesz griefował Nie...czemu nie jestem 10-letnim dzieckiem -_-

Doświadczenie w Minecrafcie: @up 2 lata...praktycznie wszystko ^_^

Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Ogarniasz : Zdecydowanie tak

Będziesz Griefował? : Nie

Doświadczenie w MC : Gram od roku z czymś. Grałem i gadałem z Vertezem i skkf. Byłem wiele razy adminem i vipem. Posiadam swój ogarnięty serwer minecraft.

Co do samej gry : Znam sie na pluginach, komendach, kwadratowej masakrze itp :)

•POZDRAWIAM I PROSZĘ O KONTAKT•

Skype : szczypi0or

Opublikowano

Nick: Tezert

Wiek: 15

Ogarniasz: Nieee, gram od 1.2.6 alpha i nie wiem jak się robi kilofa :D

Będziesz griefował ?: Nie o.0 ?

Doświadczenie w Minecrafcie: od Alpha 1.2.6

 

Skype: Tezert-01

mca.png
Opublikowano

Nick:Noraxx2xx

Wiek:14

Ogarniasz:Tak.

Będziesz griefował ? : Nie i nie nawidze grieferów.. -,-

Doświadczenie w Minecrafcie:Duże, w prowadzeniu serwerów jak i w grze na nich.

Opublikowano

Nick:turek

 

Wiek:14

 

Ogarniasz:Tak

:)

 

Będziesz griefował ?Nie...Po co ?

 

Doświadczenie w Minecrafcie:Gram od 1,5 lat i Umiem Bardzo dużo rzeczy !! Ogólnie

Duuże

Skype: na pw

Opublikowano

Nick: Scoobany98

 

Wiek: 14latek

 

Ogarniasz: No baa : )

 

Będziesz griefował ?: Po co miałbym grifować ? Jasne że nie ..

 

Doświadczenie w Minecrafcie: Od 1.3(beta)

 

Skype : scoob.anny

sygnadlamalinowy.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...